Tel: +420 596 440 584    |    Email: sekretarka@zsjasioka-havirov.cz

ZŠ Kapitána Jasioka    |    Kpt. Jasioka 57 /685, 73564 Havířov

Aktuality

2. polytechnický workshop

17. září 2020 jsme se zúčastnili 2. workshopu na SŠTO Lidická v Havířově-Šumbarku. Naši žáci měli možnost si vyzkoušet několik řemesel – instalatérské, kominické, klempířské, zednické a tesařské práce. Této možnosti jsme stoprocentně využili a měli jsme obrovskou radost z našich výrobků – do školy jsme si donesli námi vyrobené obklady, dřevěné podložky pod horké nápoje, osobně vyrobené štětce a příště budeme dokončovat robota z plastových trubek. Nebyla to žádná legrace, mnoho věcí bylo náročných.  O to větší byla naše radost, když se nám vše povedlo. Už teď se těšíme na další (bohužel poslední) workshop, který se uskuteční v listopadu.