Tel: +420 596 440 584    |    Email: sekretarka@zsjasioka-havirov.cz

ZŠ Kapitána Jasioka    |    Kpt. Jasioka 57 /685, 73564 Havířov

Aktuality

Události měsíce listopadu 2022

2. listopadu – HALLOWEEN
Letošní Halloween byl jiný, než v předchozích letech. Starší žáci připravili pro mladší spolužáky Strašidelnou stezku odvahy v areálu školní zahrady. Na všechny účastníky čekala různá strašidla a úkoly, ale také na jejím konci sladká odměna.

16. listopadu – projektový  „DEN TOALET“
Víte, že 19. listopad je Světovým dnem toalet? Náš projektový den byl inspirován právě tímto dnem. Cílem bylo připomenout si všechna důležitá témata okolo toalet – hygienu, mytí rukou, fungování kanalizace, globální problematiku sanitárního zařízení, ale také jsme utužili týmového ducha ve třídách při společných aktivitách a soutěžích. Bylo to prima.