Čantoryje zdolána!
Dnes se žáci 6.–9. třídy vydali na výlet na Čantoryji. Počasí nám přálo, nálada byla skvělá a všichni zvládli celých 16 kilometrů na výbornou.
Na vrcholu jsme si užili krásné výhledy z rozhledny i zasloužené občerstvení. Děkujeme všem za skvělý den plný pohybu a dobré nálady!
