Pátá třída jela do ZOO. A to za odměnu. V celorepublikové soutěži "Objevitelé udržitelné budoucnosti" získali krásné 7. místo
a dostali finanční dar na výlet. Děkujeme firmě EPET
Pátá třída jela do ZOO. A to za odměnu. V celorepublikové soutěži "Objevitelé udržitelné budoucnosti" získali krásné 7. místo
a dostali finanční dar na výlet. Děkujeme firmě EPET